Společnost Zodiax chce pod značkou CERAFI nabízet širokou škálu šperků pro ženy, ze které si díky nabídce typů, provedení a použitým materiálům dokáže vybrat každý to pravé. Věříme, že šperky CERAFI se stanou milovaným a ceněným darem, který přinese Vašim nejbližším roky milých vzpomínek. Chceme nabídnout špičkový servis a výrobky zakomponované do jednotného designu značky včetně balení a propagace.

Naší snahou není jen těšit naše zákaznice krásou, kterou dostanou v podobě šperků CERAFI. Zároveň si uvědomujeme, že ne všechny děti mají stejně dobrý start do života. Dětství pro některé z nich není jen obdobím, na které celý život s láskou vzpomínají. Proto ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové se snažíme zajistit co nejhezčí dětství alespoň pro některé znevýhodněné děti. Toto vědomí příslušnosti ke svému okolí a potřeby se o něj starat je nedílnou součástí filozofie naší firmy.

Jsme mladá a dynamická firma a velmi rádi se chopíme příležitosti reagovat na Vaše podněty. Prosím neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pokud budete mít nějaké návrhy nebo připomínky.

;