Krása každého šperku je dána nejenom jeho nositelem, ale současně i designem každého jednotlivého kousku. Špičkový design našich šperků je zajištěn vlastním designovým studiem ZODIAXDESIGNCENTRUM, kde skupina mladých designérů za pomoci nejmodernějšího softwaru a vlastní fantazie vytváří šperky nejen kvalitní, ale především krásné.

Designové centrum nabízí služby spojené s návrhem šperků dle individuálního přání zákazníka, včetně vytvoření finálních 3D modelů pomocí moderní technologie 3D tisku na špičkové 3D tiskárně Solidscape.

Vedle návrhů šperků zajišťuje designové centrum pro individuální klienty speciálně na jejich objednávku realizace návrhů průmyslového a grafického designu, nábytku, interiéru a architektury.Ve své práci se snaží nacházet nekonvenční přístupy a souvislosti, které vdechnou předmětům či prostoru nový život. Individuální přístup k designu každé zakázky je samozřejmostí.

Úkolem designového centra je vyvíjet design a inovace s cílem zvýšit Vaší konkurenceschopnost nebo prostě jen pobavit a zviditelnit Vaši firmu či produkt.

www.zodiax-design.cz

;